«Лісова пісня» Леся Українка

«Лісова пісня» Леся УкраїнкаНазва: Лісова пісня
Письменник: Леся Українка
Рік: 1911
Жанри: Українські вірші, Поезія, Драматургія, Українська класика, Список шкільної літератури 10 клас, Література 20 століття

 

 

Анотація до книги «Лісова пісня» Леся Українка

Розпочинаючи читати книгу, одразу опиняєшся у хащах загадкового лісу, де все навколо дихає чаклунською силою. Ліс завжди щось приховує за своїми деревами та кущами, насторожує дивними звуками й запахами. Письменниця розкриває лісову душу, знайомлячи читача з міфічними істотами – Мавкою, Водяним, духом Перелісником, Польовою Русалкою, Тим, що греблі рве, Тим, що в скалі сидить та іншими. Вони зливаються з лісом, черпають з нього сили. Чи може тут, серед живої й таємничої природи, знайтися місце людині? Виявляється, може.

Мавка зустріла Лукаша навесні, коли все оживає та квітне, у тому числі й почуття. Він привабив молоду дівчину чудовою грою на сопілці. Палко покохавши один одного, вони не змогли насолодитися щасливим життям – мати Лукаша була проти шлюбу свого сина з “легковажною та лінивою” Мавкою, для якої рослини – це живі істоти, а не можливість прокормити сім’ю. Вона змусила сина обрати Килину – хазяйновиту й спокійну дівчину. У що виллється цей вибір, ви дізнаєтеся, якщо захочете скачати книгу “Лісова пісня” чи прочитати онлайн книгу до кінця.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka