«Ляльководи» Роберт Хайнлайн

«Ляльководи» Роберт ХайнлайнНазва: Ляльководи
Письменник: Роберт Хайнлайн
Рік: 2024
Видавництво: Книжковий Клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”
Жанр: Фантастика, Наукова фантастика,

 

 

 

Анотація до книги «Ляльководи» Роберт Хайнлайн

У новинах повідомили, що в Айові приземлилася летюча тарілка. Звісно, уряд оголосив цей випадок містифікацією. Але вже шість детективів, яких відправили на місце події, не виходять на зв’язок.

Голова надсекретної служби, про яку знає лише президент, власноруч береться до справи і з’ясовує: тарілка існує. Слимакоподібні прибульці, що прилетіли на ній звідкись із космосу, захоплюють людей. Приєднавшись до нервової системи жертви, вони отримують всі її знання й повністю підкорюють своїй волі. Боротися з їхніми наказами неможливо.

Падіння людства неминуче. Чи ні? Секретний агент Сем скоро дізнається про це…
Читати онлайн або завантажити цю книгу можна безкоштовно в онлайн-бібліотеці ebiblioteka.com.ua. Вона доступна українською мовою в форматах fb2, rtf, pdf, epub, txt.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Ляльководи» Роберт Хайнлайн онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka