«Легкий спосіб скинути вагу» Аллен Карр

«Легкий спосіб скинути вагу» Аллен КаррНазва: Легкий спосіб скинути вагу
Письменник: Аллен Карр
Рік: 2015
Жанри: Саморозвиток, самовдосконалення, Мотивація

 

 

 

Анотація до книги «Легкий спосіб скинути вагу» Аллен Карр

Легкий спосіб скинути вагу. Їжте що хочете, насолоджуйтесь їжею та залишайтеся струнким – це вам гарантує унікальний та ефективний метод Аллена Карра. Скиньте вагу без дієт, підрахунку калорій та застосування сили волі. Програма харчування, розроблена Алленом Карром, дозволить вам насолоджуватися смаком їжі, вгамовувати голод і втрачати вагу. Завдяки цій програмі ви зможете: – їсти улюблені продукти та страви; – слідувати своїм звичкам; – уникати докорів совісті; – насолоджуватися смаком свіжої їжі; – Позбудеться хвороб органів травлення; – Вивчити свої пристрасті та відкрити для себе нові смаки; – довірять своєму апетиту.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka