Легкий шлях до здорового сну для немовлят, малюків і батьків» Крейг Канапарі

Легкий шлях до здорового сну для немовлят, малюків і батьків» Крейг КанапаріНазва: Виспані та щасливі. Легкий шлях до здорового сну для немовлят, малюків і батьків
Письменник: Крейг Канапарі
Рік: 2021
Жанри: Виховання дітей, Психологія

 

 

 

Анотація до книги Легкий шлях до здорового сну для немовлят, малюків і батьків» Крейг Канапарі

Що спільного в матерів-одиначок із подружжями, у будівельників з айтішниками, менеджерами, дизайнерами, викладачами й перекладачами?.. Любов до своєї малечі та бажання дати їй тільки найкраще. А ще… проблеми з дитячим сном. Здоровий сон маляти — справа не на одну ніч, навіть для батьків-педіатрів. Потрібно облаштувати комфортне місце для сну, подбати про біоритми дитини та, головне, не обтяжувати її надмірною тривожністю.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka