«Леді для герцога» Неталі МакКензі (Netaly McKenzie)

«Леді для герцога» Неталі МакКензі (Netaly McKenzie)Назва: Леді для герцога
Письменник: Неталі МакКензі (Netaly McKenzie)
Рік: 2022
Жанри: Історичні любовні романи

 

 

 

Анотація до книги «Леді для герцога» Неталі МакКензі (Netaly McKenzie)

Двадцять років тому їхні батьки уклали договір про шлюб дітей. Такий “подарунок” виклика в Крістофера палку ненависть до нареченої. Але термін договору спливає за кілька місяців. Він мусить одружитися або втратить спадок.
На запрошення батька нареченої герцог Холстон їде в маєток нареченої. Очікується, що там вони мають познайомитись. Та на затятого гульвісу чекає несподіванка у вигляді подруги нареченої. Тепер він стоїть перед вибором: ненависна дружина та спадок чи істинне кохання та втрата всього. Обираючи, він не незнає, що незалежно від вибору результат буде той самий. І чи зможе він прийняти це дізнавшись правду?

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka