« Латунне місто » Шеннон А. Чакраборті, Оксана Булькевич

« Латунне місто » Шеннон А. Чакраборті, Оксана Булькевич
Назва: « Латунне місто »
Письменник: Шеннон А. Чакраборті, Оксана Булькевич
Рік: 2023
Видавництво: Nebo BookLab Publishing
Жанр: фентезі
 

 

 

Анотація до книги « Латунне місто » Шеннон А. Чакраборті, Оксана Булькевич

“Латунне місто” від Шеннон А. Чакраборті та Оксани Булькевич – це захоплива історія про звичайну дівчину, яка ніколи не вірила в магію, але стає учасницею неймовірних подій, що розгортаються в часи 18-го століття в Каїрі.

Нарі – винахідлива та смілива шахрайка, яка завжди знала, як обдурити оточуючих і заробити на життя. Для неї магія завжди була лише вигадкою та майстерністю обману. Але коли вона втягується в небезпечну ігру з загадковим воїном-джином, їй доводиться відкрити для себе, що магія справді існує.

Історія виткана з екзотичних місць, загадкових створінь і магічних пригод. Вона розкриває перед читачем таємничий і чарівний світ, де діяльність Нарі вже не обман, а справжнє призначення. Подорожуйте разом із Нарі через гарячі піски та загадкові руїни, де кожний крок приносить нові відкриття і неймовірні враження.

“Латунне місто” – це історія про самовідкриття, магію дружби і віру в те, що світ повний неймовірних можливостей. Ця книга зачаровує та переносить читача в часи і місця, де мрії стають реальністю, а магія чекає на кожному кроці.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу « Латунне місто » Шеннон А. Чакраборті, Оксана Булькевич онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka