«Ланцюг» Едріан Мак-Кінті

«Ланцюг» Едріан Мак-КінтіНазва: Ланцюг
Письменник: Едріан Мак-Кінті
Рік: 2020
Видавництво: Клуб Сімейного Дозвілля
Жанри: Психологічний триллер, Трилери, Зарубіжні детективи, Поліцейські детективи, Сучасні детективи, Детективи

 

 

Анотація до книги «Ланцюг» Едріан Мак-Кінті

Якщо хочеш порятунку рідної людини – викради і віддай натомість когось у пащу зла. Коли тринадцятирічна Кайлі зникає, її мати-одиначка Рейчел впадає в розпач. Виявляється, їй доведеться не просто заплатити викуп: аби врятувати власну доньку, вона мусить викрасти іншу дитину. Цього хоче Ланцюг, а будь-яке порушення правил означатиме смерть для Кайлі. Рейчел не має вибору і приймає умови злочинця. Хто стоїть за таємничим Ланцюгом, скільки їх і які вони мають наміри? Наразі Рейчел відомо одне: хай що станеться, Ланцюг повинен жити й продовжувати свою гру. Інакше загинуть усі.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka