«Лабіринт Фавна» Корнелія Функе, Гільєрмо дель Торо

«Лабіринт Фавна» Корнелія Функе, Гільєрмо дель ТороНазва: Лабіринт Фавна
Письменник: Корнелія Функе, Гільєрмо дель Торо
Рік: 2019
Жанри: Зарубіжне фентезі

 

 

 

Анотація до книги «Лабіринт Фавна» Корнелія Функе, Гільєрмо дель Торо

Іспанія, 1944 рік. Юна Офелія зі своєю покірною вагітною матір’ю переїжджає на північ країни, щоб жити з вітчимом – вкрай жорстоким капітаном Відал, одержимим полюванням на місцевих відважних повстанців. Незабаром вона зустрічається з таємничою міфічною істотою – Фавном, який повідомляє їй, що вона є справжньою принцесою підземного королівства. Однак, щоб повернутися додому, вона повинна пройти три випробування в Лабіринті, одночасно справляючись із тягарем реального життя.

Для когось ця історія так і залишилася химерною чарівною казкою. Інші ж знайшли в ній набагато більше… У Лабіринті Фавна легко заблукає і втратить зв’язок із реальністю, перестав розуміти, хто є хто насправді. І кожен знаходить у ньому щось своє. Чи ризикнете ви відправитися в цю небезпечну, але захоплюючу подорож?

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka