«Квартира на двох» Пет О’Лірі

«Квартира на двох» Пет О'ЛіріНазва: Квартира на двох
Письменник: Пет О’Лірі
Рік: 2019
Видавництво: Vivat
Жанр: Сучасна зарубіжна література

 

 

 

Анотація до книги «Квартира на двох» Пет О’Лірі

Спати в одному ліжку, але ніколи не бачитися? Цілком можливо, якщо ви винаймаєте квартиру із суворою умовою: двом сусідам можна перебувати в ній тільки в різний час. Тіффі працює вдень, а Леон — уночі, тож проблем не повинно виникати. Але завдяки раптовій потребі у листуванні між ними зав’язується дружба, а згодом і більше… Чи можливо закохатися в того, кого ніколи не бачив і довірити йому всі таємниці? І чи готові герої порушити всі правила? Ця книга змусить вас згадати романтику живого листування, занурити в авантюрні пригоди та підкорити увагою деталей. Бет О’Лірі – британська письменниця, яка раніше працювала в дитячому видавництві, а по дорозі з роботи та на роботу в поїзді написала свій перший роман – “Кімната на двох”.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka