«Квартира київських гріхів» Маргарита Сурженко

«Квартира київських гріхів» Маргарита СурженкоНазва: Квартира київських гріхів
Письменник: Маргарита Сурженко
Рік: 2017
Жанри: Сучасна українська література

 

 

 

Анотація до книги «Квартира київських гріхів» Маргарита Сурженко

Вони живуть у самому серці Столиці, але їх ніхто не помічає. Вони приходять до вас, але ви цього не бачите. Вони щодня спокушають вас. А вибір – піддатися спокусі чи залишитися вірним собі – завжди за вами. Вони – сім київських гріхів, чудові містичні панночки, які не дають місту нудьгувати. Якось піддавшись спокусі, головний герой потрапляє до їхнього житла. Чи вдасться йому пройти випробування всіма гріхами? Адже наприкінці шляху на нього чекає найкраще, що може подарувати доля…

«Це цікава книга про Київ та життя у ньому. Про слабкість та силу подолати внутрішнє бажання стояти на місці. Вона про те, що кожен день ми робимо вибір і самі відповідаємо за цей вибір. У той же час книга переповнена любов’ю до столиці, дотепними жартами та романтичними моментами. Тут кожен зможе побачити себе»

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

 

Оцініть статтю
E-Biblioteka