«Квантовий шпигун» Девід Іґнатіус

«Квантовий шпигун» Девід ІґнатіусНазва: Квантовий шпигун
Письменник: Девід Іґнатіус
Рік: 2021
Жанри: Зарубіжна фантастика, Зарубіжні детективи, Детективна фантастика, Шпигунські детективи, Психологічний триллер

 

 

Анотація до книги «Квантовий шпигун» Девід Іґнатіус

На диво актуальний і неймовірно захоплюючий шпигунський трилер відомого американського прозаїка та журналіста описує полювання офіцера ЦРУ Гарріса Чанга на китайського крота, який намагається заволодіти таємницями розробки надсекретного квантового комп’ютера. Книга перегукується з реальністю настільки, що автор був змушений попередити читачів, що його твір все ж таки художній. Динамічний сюжет, який так і проситься на екран, переконливі образи, солідна науково-технологічна основа, талант оповідача – ось секрети майстерності Девіда Ігнатіуса. Можливо, трохи пізніше письменника визнають і талант провидця, бо на винаходи квантового комп’ютера чекають усі, хто мріє заволодіти цифровим світом.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka