«Купи собі той довбаний букет: та інші способи зібратися докупи від тієї, котрій вдалось» Тара Шустер

«Купи собі той довбаний букет: та інші способи зібратися докупи від тієї, котрій вдалось» Тара ШустерНазва: Купи собі той довбаний букет: та інші способи зібратися докупи від тієї, котрій вдалось
Письменник: Тара Шустер
Рік: 2020
Видавництво: Yakaboo Publishing
Жанр:

 

 

 

Анотація до книги «Купи собі той довбаний букет: та інші способи зібратися докупи від тієї, котрій вдалось» Тара Шустер

Книга «Купи собі той довбаний букет: та інші способи зібратися докупи від тієї, котрій вдалось» – це інтимна історія про те, як знайти себе та полюбити себе. Авторка, Тара Шустер, розповідає про свій власний шлях до самоприйняття, який був нелегким, але захоплюючим.

Тара зізнається, що вона завжди була невпевненою в собі. Вона вважала себе некрасивою, нецікавою і негідною любові. Вона страждала від депресії, тривожності та самокритики.

Але одного дня Тара вирішила змінити своє життя. Вона почала займатися саморозвитком і пошуком себе. Вона освоїла ряд простих, але ефективних технік, які допомогли їй покращити своє самопочуття і побудувати щасливе життя.

У цій книзі Тара ділиться своїми відкриттями з читачами. Вона пропонує поради та вправи, які допоможуть вам:

  • Вірити в себе і свої можливості
  • Любити і приймати себе такими, якими ви є
  • Зцілити свої емоційні рани
  • Побудувати здорові стосунки

Книга «Купи собі той довбаний букет» – це справжній подарунок для всіх жінок, які прагнуть знайти себе та полюбити себе. Вона допоможе вам повірити в свою красу, цінність і гідність.

Ця книга не просто про те, як полюбити себе. Вона про те, як побудувати життя, яке ви дійсно обожнуватимете. Тара Шустер пропонує практичні поради та вправи, які допоможуть вам змінити своє життя на краще.

Особливості книги:

  • Інтимна історія про особистий досвід автора
  • Практичні поради та вправи
  • Простота і доступністьКому підійде книга:
  • Жінкам, які прагнуть знайти себе та полюбити себе
  • Жінкам, які страждають від непевності в собі
  • Жінкам, які хочуть побудувати щасливе життя

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Купи собі той довбаний букет: та інші способи зібратися докупи від тієї, котрій вдалось» Тара Шустер онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka