«Крижане серце» Вільгельм Гауф

«Крижане серце»Назва: Крижане серце
Письменник: Вільгельм Гауф
Видавництво: Егмонт Україна
Рік: 2014
Жанри: Дитячі книги, Дитяча проза, Дитячі пригоди, Казки

 

 

 

Анотація до книги «Крижане серце» Вільгельм Гауф

Вільгельм Гауф – класичний німецький письменник та новеліст ХІХ століття. Його творчу спадщину становлять кілька романів і поем, а найбільшими вважаються три збірки казок, що вийшли з його пера. Саме казки принесли славу письменнику та вписали його ім’я у золотий фонд світової літератури. І на сьогоднішній день ці твори користуються заслуженим коханням читачів.

Скляна Людина виконує три бажання. Відтепер Петер володіє скляним заводом, грошима та вміє танцювати. Він стає заможною людиною. Новий власник скляного заводу заводить сім’ю, але у його серці немає любові до дружини. Його прагнення до наживи обертається проти нього: одного разу в кишені Петера не виявляється дзвінкіших монет. На допомогу приходить Міхель-Великан. Міхель обдаровує Петера грошима, але забирає живе серце. Натомість він вставляє у груди Петера кам’яне.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka