«Крижане серце 2»

«Крижане серце 2»Назва : Крижане серце 2
Видавництво : Егмонт Ураїна
Рік : 2019
Жанри : Казки, Зарубіжні дитячі книги, Дитяча проза, Дитяча фантастика, Дитячі пригоди

 

 

 

Анотація до книги «Крижане серце 2»

Веселе та дивовижно красиве продовження захоплюючого казкового фентезі «Крижане серце» від студії Disney про нові пригоди принцеси Ельзи та її сестри Анни, Крістоффа, його оленя Свена і сніговика Олафа.

Таємничий голос кличе королеву Аренделу Ельзу, а її магія стає все сильнішою. Разом із сестрою Анною та вірними друзями Крістофом, Свеном та Олафом вона вирушає на далеку Північ, щоб розгадати таємниці минулого.

Цього разу друзям доведеться пережити нову пригоду, відправившись у дивовижні мандри, аби дізнатись таємниці Зачарованого лісу, який магічним чином відчайдушно кличе Ельзу. Під час подорожі друзі дізнаються про старовинне прокляття, що нависло над чарівним королівством, а Ельза зрозуміла дуже важливу річ про саму себе…

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka