«Кривий будиночок» Агата Крісті

«Кривий будиночок» Агата КрістіНазва: Кривий будиночок
Письменник: Агата Крісті
Рік: 2024
Видавництво: Книжковий клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”
Жанр: Детективи, Зарубіжні детективи, Сучасні детективи

 

 

 

Анотація до книги «Кривий будиночок» Агата Крісті

“Кривий будиночок” Агати Крісті — це захоплююча таємниця, в якій кохання переплітається зі злочином у складному павутинні родинних інтриг. Чарльз Гейворд, прилетівши до Єгипту, не тільки планує зробити пропозицію Софії, але також стає учасником таємничого розслідування вбивства мільйонера Арістіда Леонідіса, великої людини і діда Софії.

Сімейні драми, зради та секрети властиві кожному члену родини Леонідіса, а злочин накладає тінь підозри на кожного. Смертельна доза ліків для очей, поміщена замість інсуліну, розкриває інтриги, які влаштовані в межах родинного кола.

Чарльз, який сам є сином комісара поліції, відзначається рішучістю та розумом, розгортає розслідування, розкриваючи складний план і таємничі мотиви. “Кривий будиночок” — це захоплююча історія, де кожна подія, кожна зміна пляшок, кожна родинна розвідка виводить читача на стежку справжнього детектива.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Кривий будиночок» Агата Крісті онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka

  1. Алла

    То як можна читати онлайн або щось скачати на вашому сайті. Чи це неможливо?
    Сподіваюсь на відповідь.

    Відповіcти