“Криваві землі. Європа між Гітлером та Сталіним” Тимоті Снайдер

“Криваві землі. Європа між Гітлером та Сталіним” Тимоті СнайдерНазва: Криваві землі. Європа між Гітлером та Сталіним
Письменник: Тимоті Снайдер
Рік: 2018
Жанри: Історична література, Книги про війну

 

 

 

Анотація до книги “Криваві землі. Європа між Гітлером та Сталіним” Тимоті Снайдер

З 1933 по 1945 рік у Східній Європі було знищено 14 мільйонів людей. Книга професора Єльського університету (США), блискучого історика та майстерного оповідача Тімоті Снайдера, «Криваві землі: Європа між Гітлером та Сталіним» присвячена трагічним сторінкам в історії Східної Європи. Український Голодомор, сталінські масові розправи, Голокост, розстріли німцями цивільного населення в ході антипартизанських операцій, навмисне моріння голодом радянських військовополонених, повоєнні етнічні чистки… Дві тоталітарні системи чинили однакові злочини в один і той же час, в одних і тих же місцях, другові і підбурюючи один одного.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka