«Кров, піт і пікселі. Тріумфальні та бурхливі історії по той бік створення відеоігор» Джейсон Шрейер

«Кров, піт і пікселі. Тріумфальні та бурхливі історії по той бік створення відеоігор» Джейсон ШрейерНазва: Кров, піт і пікселі. Тріумфальні та бурхливі історії по той бік створення відеоігор
Письменник: Джейсон Шрейер
Рік: 2020
Жанри: Сучасна зарубіжна література

 

 

Анотація до книги «Кров, піт і пікселі. Тріумфальні та бурхливі історії по той бік створення відеоігор» Джейсон Шрейер

Найкраща книга про ігрову індустрію від відомого американського журналіста Джейсона Шрейєра. Автор зібрав сотні унікальних та захоплюючих історій створення найкращих комп’ютерних ігор десятиліття, розказаних йому самими творцями. Вийшла життєва та нетривіальна книга про те, що стоїть за кожною культовою грою сучасності і якою ціною її розробники випускають продукти, що збирають мільйони фанатів у всьому світі.

У книзі ви знайдете історії створення Diablo III та Dragon Age: Inquisition, Uncharted 4, Witcher III та багато інших ігрових бестселерів.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka