«Кров і попіл. Книга 3. Корона з позолочених кісток» Дженніфер Л. Арментраут

«Кров і попіл. Книга 3. Корона з позолочених кісток» Дженніфер Л. АрментраутНазва: Кров і попіл. Книга 3. Корона з позолочених кісток
Письменник: Дженніфер Л. Арментраут
Рік: 2022
Видавництво: BookChef
Жанр: Фентезі, Зарубіжне фентезі, Історичне фентезі

 

 

 

Анотація до книги «Кров і попіл. Книга 3. Корона з позолочених кісток» Дженніфер Л. Арментраут

У захоплюючій третій книзі серії “Кров і попіл”, Маківка знаходить себе в найскладнішому положенні: вона є законною спадкоємицею престолу Атлантії, але влада та владні структури країни не поспішають визнати її правомірність. Навіть ті, хто її кохають і підтримують, ризикують своїми життями, щоб захистити її від ворогів, які мають власні плани щодо майбутнього Атлантії.

Однак сама Маківка також не залишається осторонь. За допомогою своїх коханих і справжніх друзів вона готова протистояти будь-яким загрозам, що стоять на її шляху до влади. Але найбільшою загрозою може виявитися королева Солісу Ілеана, колишня опікунка Маківки, яка вважає себе законною власницею країни і не вагається використовувати всі можливі засоби, щоб здобути контроль над Атлантією.

Під прицілом давні таємниці, військові сили і потужна зброя, Маківка змушена зібрати всі свої сили та розум, щоб протистояти своїй внутрішній та зовнішній небезпеці. Вона мусить знайти силу і відвагу, щоб вибороти перемогу в цьому нелегкому протистоянні і здобути право на своє місце на троні Атлантії.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Кров і попіл. Книга 3. Корона з позолочених кісток» Дженніфер Л. Арментраут онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka