«Крізь темряву пливу» Томаш Едровский

«Крізь темряву пливу» Томаш ЕдровскийНазва: Крізь темряву пливу
Письменник: Томаш Едровский
Рік: 2024
Видавництво: Лабораторія
Жанр: Сучасна проза, Романтична проза, Любовні романи

 

 

 

Анотація до книги «Крізь темряву пливу» Томаш Едровский

“Крізь темряву пливу” – це захоплива історія про кохання, що виникає в найнепередбачуваніших обставинах і зводить людей, яких розділяють не лише умовності суспільства, але й політичні розбіжності.

Людвік і Януш, двоє звичайних чоловіків, зустрілися у літньому сільськогосподарському таборі, де спокійне життя вдається під питання. Їхнє кохання цілком несподівано для них самих переростає в щось більше, ніж просто романтичний роман. У прекрасному природному середовищі, віддаленому від суспільства та його упереджень, вони знаходять справжнє щастя одне в одному.

Проте у світі, де репресивно комуністична і католицька ідеології гостро протистоять одна одній, їхнє кохання виявляється неможливим. Літо пристрасті і ніжності швидко змінюється реальністю суспільного життя, де політичні амбіції Януша та активізм Людвіка протистоять один одному.

Приховане кохання і особисті політичні переконання стають причиною конфлікту, який руйнує їх, коли обидва чоловіки змушені боротися за власне існування в умовах загрозливого режиму. “Крізь темряву пливу” – це не лише історія про кохання, але й про боротьбу за виживання в умовах політичної та економічної нестабільності.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Крізь темряву пливу» Томаш Едровский онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka