«Кравчиня з Парижа» Джорджія Кауфманн

«Кравчиня з Парижа» Джорджія КауфманнНазва: Кравчиня з Парижа
Письменник: Джорджія Кауфманн
Рік: 2022
Жанри: Сучасна проза

 

 

 

Анотація до книги «Кравчиня з Парижа» Джорджія Кауфманн

Роза, головна героїня роману дуже успішна. Вона створила себе у світі моди та стилю, може підібрати вбрання найвибагливіших модників, створити вдалий образ до будь-якої події. Вона має вишукане житло в Нью-Йорку, їй уже 63 роки, вона впевнена і забезпечена жінка. І ось вона готується до дуже важливої зустрічі. Тому вона так хвилюється, що вперше не може вибрати сукню та колір помади. І тоді Роза починає розповідати своїй співрозмовниці про найпотаємніші історії свого життя. Про дитинство в Італії під час нацистської окупації, коли батько п’яниця програв її німецькому сержанту в карти, про відчайдушний випадок у Швейцарії, про кохання та роботу в Парижі, про життя в Ріо-де-Жанейро і про те, як вона потрапила до Нью- Йорку. Йорк. Це відверта розповідь про втечу від своїх травм і сміливість, зрештою, їх визнати і більше не тікати. А ще тут дуже багато корисних порад щодо стилю та догляду за собою, про любов до себе. Книга вийде у російському перекладі у липні.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka