«Країна Мумі-Тролів. В 3 книгах. Книга 1. Маленькі тролі і велика повінь. Комета прилітає. Капелюх Чарівника» Туве Янссон

Країна Мумі-Тролів. В 3 книгах. Книга 1. Маленькі тролі і велика повінь. Комета прилітає. Капелюх Чарівника
Назва: Країна Мумі-Тролів. В 3 книгах. Книга 1. Маленькі тролі і велика повінь. Комета прилітає. Капелюх Чарівника
Письменник: Туве Янссон
Рік: 2014
Видавництво: Видавництво Старого Лева
Жанр: Навчальна Література Педагогіка Книги Школярам І Абітурієнтам Література

 

 

 

Анотація до книги «Країна Мумі-Тролів. В 3 книгах. Книга 1. Маленькі тролі і велика повінь. Комета прилітає. Капелюх Чарівника» Туве Янссон

Перша книга у захоплюючій серії “Країна Мумі-Тролів” Туве Янссон веде нас у чарівний світ Долини Мумі, де живуть найсмішніші істоти, які тільки можна уявити – мумі-тролі. Ця книга містить три окремі повісті, кожна з яких принесе вам радість і захоплення.

У першій повісті “Маленькі тролі і велика повінь” ми дізнаємося про щоденне життя мумі-тролів та їхні невимушені пригоди. Ця історія покаже вам, як вони долають труднощі та разом виходять із складних ситуацій.

У другій повісті, “Комета прилітає”, мумі-тролі стикаються з магічною пригодою, коли на небі з’являється комета. Ця історія покаже нам, як важливо жити в момент і насолоджуватися кожною секундою.

У третій повісті, “Капелюх Чарівника”, мумі-тролі опиняються у власному чарівному світі, де кожен може здійснити свої найсміливіші бажання. Але чи є у цьому світі місце для справжньої дружби?

Книга Туве Янссон “Країна Мумі-Тролів” – це чарівні пригоди, гумор, мудрість та незабутні моменти, які залишаться у вас на довго після прочитання. Вона дарує читачам можливість поглянути на світ з нового ракурсу і повірити в чудеса.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Країна Мумі-Тролів. В 3 книгах. Книга 1. Маленькі тролі і велика повінь. Комета прилітає. Капелюх Чарівника» Туве Янссон онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka