«Коти вояки. Сила трьох. Книга 5. Довгі тіні» Ерін Гантер

«Коти вояки. Сила трьох. Книга 5. Довгі тіні» Ерін ГантерНазва: Коти вояки. Сила трьох. Книга 5. Довгі тіні
Письменник: Ерін Гантер
СеріяКоти-вояки
Рік: 2022
Видавництво: АССА
Жанри: Героїчне фентезі, Бойове фентезі, Зарубіжне фентезі, Фентезі, Зарубіжні пригоди, Книги про пригоди, Книги для підлітків

 

Анотація до книги «Коти вояки. Сила трьох. Книга 5. Довгі тіні» Ерін Гантер

Довгі тіні таємниці, що потрапила в лапи чужинця, заслонили сяйво зоряних предків на Срібній смузі. Невже кішки настільки сліпі, що довіряться зайди і зневіряться в Зореклан? Троє обраних намагаються розплющити очі Тіньовим воїнам і повернути їх до військового правилика, але вони навіть не підозрюють, що найбільше для них зло причаїлося у власному клані. Жага помсти за давню образу ось-ось переросте в полум’я, здатне зруйнувати долі багатьох кішок.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka