«Компанії майбутнього» Фредерік Лалу

«Компанії майбутнього» Фредерік ЛалуНазва: Компанії майбутнього
Письменник: Фредерік Лалу
Рік: 2014
Видавництво: Клуб Сімейного Дозвілля
Жанри: Менеджмент і кадри, Управління, підбір персоналу

 

 

Анотація до книги «Компанії майбутнього» Фредерік Лалу

Принципово новий погляд на розвиток організацій, який допоможе перейти на наступний рівень розвитку та побудувати свідому та цілісну компанію майбутнього.

Більшість книг з організаційного розвитку написані для тих, хто прагне опанувати таємниці завоювання ринків, випередити конкурентів та збільшити прибуток. Вони дають поради, як успішніше вести гру в рамках існуючої управлінської парадигми. Але те, як ми звикли керувати, безнадійно застаріло. І ця книга створювалася як посібник для керівників, які відчули, що у звичному стилі керівництва чогось не вистачає, що необхідно щось змінювати, і хочуть у цьому розібратися.

У першій частині книги авторка пропонує масштабний історичний огляд еволюції організаційних парадигм. У ній пояснюється, що кожного разу, коли людство прагне нового рівня свідомості, воно винаходить принципово більш продуктивну організаційну модель. Чи ми є свідками цього вирішального етапу сьогодні? Чи готові ми до такого стрибка?

Друга частина книги – це посібник до дії. На прикладі реальних організацій (комерційних та некомерційних, шкіл та лікарень) у цьому розділі розповідається про те, як по-новому, з увагою до людей можна організовувати роботу. На яких принципах побудовані ці організації, і як вони працюють день у день?

Третя частина розглядає необхідні умови успішного розвитку організацій. Що потрібно, щоб організація почала працювати за цією новою моделлю? Чи можна трансформувати існуючі організації? Якщо так, то як? І на що зрештою ви можете розраховувати?

Це книга для власників бізнесу, керівників, коучів, консультантів, студентів та всіх, хто цікавиться менеджментом та організаційним розвитком.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka