«Колесо Часу. Книга 1. Око Світу» Роберт Джордан

«Колесо Часу. Книга 1. Око Світу» Роберт ДжорданНазва: Колесо Часу. Книга 1. Око Світу
Письменник: Роберт Джордан
Рік: 2022
Жанри: Книги про чарівників

 

 

 

Анотація до книги «Колесо Часу. Книга 1. Око Світу» Роберт Джордан

Темний, осередок вселенського зла, колись ув’язнений Творцем у гірському притулку Шайол Гул, встиг навести псування на світ, і люди, здатні використати Єдину Силу і вершити з її допомогою великі діяння, вкинули світ у катастрофу, яку назвали Розломом Світу. На цьому скінчилася Епоха легенд, і від минулого в людській пам’яті залишилися лише міфи.
І хіба могло спасти на думку Ранду, Перріну або Мету, трійці нерозлучних друзів із загубленого в лісовій глушині села, що міфи скоро обростуть плоттю, а їм самим належить опинитися в самому центрі подій, від яких залежатиме доля людей на землі.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka