«Кохання та джелато» Дженна Еванс Велч

«Кохання та джелато» Дженна Еванс ВелчНазва: Кохання та джелато
Письменник: Дженна Еванс Велч
Рік: 2023
Видавництво: Видавництво Старого Лева
Жанр: Сучасна проза, Книги для підлітків, Любовні романи

 

 

 

Анотація до книги «Кохання та джелато» Дженна Еванс Велч

У захопливій книзі “Кохання та джелато” Дженни Еванс Велч шістнадцятирічна Ліна вирушає в захоплюючу пригоду, щоб виконати останнє бажання своєї матері, яке веде її до живописної Італії. Проте, ціль поїздки для Ліни – не лише насолоджуватися краєвидами Флоренції та смаками джелато. Для неї це також можливість зрозуміти та розплутати таємницю, яку з собою приховувала мати.

Зі смутком в серці і шуканням в очах, Ліна відправляється в подорож, де кожен куток наповнений чарівністю та неймовірною історією. Її життя переплітається з маминими записами в старому щоденнику, вивчаючи таємниці, які мати залишила своєму дорослому вже доньці.

На шляху до розгадки Ліні допомагає щоденник матері та, звісно ж, справжнє італійське кохання і найсмачніше джелато. Ця книга – це не лише подорож до красивих пейзажів, але й шлях до розкриття та збагачення власної ідентичності через любов, спогади та непередбачувані відкриття.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Кохання та джелато» Дженна Еванс Велч онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka