«Коханець леді Чаттерлі» Девід Герберт Лоуренс

«Коханець леді Чаттерлі» Девід Герберт ЛоуренсНазва: Коханець леді Чаттерлі
Письменник: Девід Герберт Лоуренс
Рік: 1928
Видавництво: Фолио
Жанри: Зарубіжні любовні романи, Література 20 століття, Еротичні романи

 

 

 

Анотація до книги «Коханець леді Чаттерлі» Девід Герберт Лоуренс

Девід Герберт Лоуренс (1885-1930) – англійський письменник початку ХХ століття, відомий перш за все своїми психологічними романами. Найкращий з них – “Коханець леді Чаттерлі”, з якого почалася європейська еротична література. Цей твір приніс авторові найбільший успіх і найгірше розчарування. Його публікація в 1928 році викликала обурення пуританської Англії, де секс вважали гріхом, брудною справою, а відвертий опис еротичних сцен – майже злочином. У романі розповідається про життя пари вищого світу Чаттерлі. Він – аристократ-інвалід, вона – молода леді, яка не має задоволення в сексі й вже втратила надію на материнство через каліцтво чоловіка, – закохується в лісника. Вічна тема: любов, пристрасть, зрада, обов’язок… Лоуренс спокусився на святе святих – “зламав” у своїй книжці всі станові відмінності. Роман був визнаний у Великій Британії аморальним, його заборонили, а готовий тираж вилучили й знищили. І лише в 1960 році після гучного судового процесу, який сколихнув всю країну, книгу реабілітували.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka