«Кодекс Бусідо» Ямамото Цунетомо

«Кодекс Бусідо» Ямамото ЦунетомоНазва: Кодекс Бусідо
Письменник: Ямамото Цунетомо
Рік: 2020
Жанри: Історія, Військова справа, спецслужби, Документальна література

 

 

 

Анотація до книги «Кодекс Бусідо» Ямамото Цунетомо

Самураї видаються сучасній людині воїнами, готовими будь-якої хвилини вступити в бій і пожертвувати своїм життям без зволікання, якщо буде потрібно. Вони викликають захоплення, а деякі чоловіки бажають бути схожими на них. Але яким було життя самурая насправді? Що вимагалося від них? Тим, кому цікаво дізнатися відповіді на ці питання, підійде книга Хагакуре Ямамото Цунетомо “Кодекс Бусідо”. З неї можна дізнатися, чим жили самураї, в чому полягав сенс їхнього життя.

Автор цієї книги сам був самураєм, вірою та правдою служив своєму пану, а після його смерті став ченцем. До кінця свого життя він займався тим, що передавав свої знання майбутнім самураям, пояснюючи їм, як служити своєму пану в честі та вірності. Сучасній людині деякі правила кодексу можуть здатися надто жорстокими, складними для сприйняття, навіть суперечливими, але варто розуміти, що такі були правила у середні віки. Наприклад, одне з найголовніших правил полягає в тому, що все життя самурай готується до смерті, і воно має бути гідним. Це може бути складно прийняти, однак у книзі є багато інших правил, які можна застосовувати й у сучасному житті. У книзі є вставки з висловлювань інших самураїв, всі вони наповнені особливою філософією, яку цікаво вивчати, проникаючи у знання, що йдуть із глибин віків.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka