«Код да Вінчі» Ден Браун

«Код да Вінчі» Ден БраунНазва: Код да Вінчі
Письменник: Ден Браун
Рік: 2023
Видавництво: Книжковий клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”
Жанр: Сучасна проза, Детективи, Трилери, Жахи і Містика

 

 

 

Анотація до книги «Код да Вінчі» Ден Браун

“Код да Вінчі” – це захоплююча подорож у світ таємниць, де кожен шаг приносить нові відкриття, але також несе ризик і небезпеку. Роберт Ленґдон, відомий гарвардський учений, та криптограф Софі, її несподівана супутниця, вирушають на пошуки правди про одну з найбільших загадок людства – походження Ісуса Христа.

Їхні відкриття виявляються дивовижними та неймовірними, перевертаючи уявлення про історію та релігію. Але кожен крок на цьому шляху приносить їм наближення до відповідей, які можуть змінити не лише їхнє власне життя, але й життя майбутніх поколінь. Чи зможуть вони розгадати “Код да Вінчі” і розкрити таємницю, що приховується від століть?


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Код да Вінчі» Ден Браун онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka