«Книжка, яка нарешті пояснить тобі геть усе про батьків (чому вони змушують тебе їсти овочі й таке інше)» Франсуаза Буше

«Книжка, яка нарешті пояснить тобі геть усе про батьків (чому вони змушують тебе їсти овочі й таке інше)» Франсуаза БушеНазва: Книжка, яка нарешті пояснить тобі геть усе про батьків (чому вони змушують тебе їсти овочі й таке інше)
Письменник: Франсуаза Буше
Рік: 2012
Жанри: Зарубіжні дитячі книги, Дитяча психологія

 

 

 

Анотація до книги «Книжка, яка нарешті пояснить тобі геть усе про батьків (чому вони змушують тебе їсти овочі й таке інше)» Франсуаза Буше

Чому батьки такі несучасні? Коли вони припиняти цомати мене на очах у всіх? Та як, врешті-решт, їм вдається бути аж такими поважними, коли йдеться про оцінки та неприбрану кімнату? Дотепно і доступно про найголовніше розповість Франсуаза Буше, французька письменниця, а за сумісництвом, мати 4 дітей.

Формат картинок-замальовок із дотепними підписами, такий зрозумілий і потішний, якнайкраще підходить для того, щоб відповісти дитині, чому батьки роблять те, що вони роблять.

Крім приводу для щирого дитячого сміху, а втім, і дорослого також, ця книжка виконує важливу функцію щоразу нагадувати малечі: батьки по-справжньому її люблять.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka