“Книжка, яка допоможе полюбити книжки” Франсуаза Буше

“Книжка, яка допоможе полюбити книжки” Франсуаза БушеНазва: Книжка, яка допоможе полюбити книжки
Письменник: Франсуаза Буше
Рік: 2019
Жанри: Дитячі книги, Дитяча проза, Книги для підлітків

 

 

 

Анотація до книги “Книжка, яка допоможе полюбити книжки” Франсуаза Буше

Нарешті мрія всіх батьків здійсниться і дитину не можна буде відірвати від книжок! Через що? Через цю книгу-помічника всіх небайдужих мам та тат!

Вона навчить любити книги, навіть тих, хто не любить читати! Автор бестселера Франсуаза Буше наводить такі аргументи на користь читання, до яких ніколи не додумався б жоден дорослий. Але вони такі, що повірте, мети буде досягнуто і навіть уперті нечитайки сядуть за книги, а батьки будуть щасливі!

Замість серйозних та нудних відповідей – купа веселих малюнків та жартів. Франсуаза Буше не лише відома французька письменниця та художниця. Вона також мати чотирьох дітей і на власному досвіді знає, як важливо навчити дітей любити книги. Вона намагається говорити зі своїми юними читачами, як із дорослими, лише у більш простій та гумористичній формі.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka