«Ведмеже місто» Фредрік Бакман

Книга Ведмеже місто Фредрік БакманНазва: Ведмеже місто
Письменник: Фредрік Бакман
Рік: 2020
Видавництво: #книголав
Жанр: Психологічний триллер, Сучасна проза, Книги для підлітків

 

 

 

Анотація до книги «Ведмеже місто» Фредрік Бакман

«Ведмеже місто» Фредріка Бакмана – це глибока та зворушлива оповідь про містечко Бьорнстад, де колись розцвітало життя, але тепер залишається порожнім і відчайдушно намагається знайти свою ідентичність через хокейний клуб. В цьому місті, зануреному в безробіття та безвихідь, вирішується доля не лише команди, але і кожного жителя.

Для Маї Еріксон та її батьків перемога в хокейному матчі стає не лише радістю, але й найжахливішим переворотом в їхньому житті. Тепер місто і його мешканці стають перед важливим вибором, розгортаючи перед читачем глибокі питання про ціну перемоги і справжню сутність людської природи.

В стилі, який є власністю лише Фредріка Бакмана, «Ведмеже місто» переплітає емоції кожного персонажа, роблячи читача часткою цієї неймовірної історії. Навіть якщо хокей не входить до вашого списку улюблених видів спорту, ця книга приверне вашу увагу і проникне в ваші почуття, залишаючи невимовні сліди в серці.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Ведмеже місто» Фредрік Бакман онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka