«Вбивство у Східному експресі» Агата Крісті

Книга Вбивство у Східному експресі Агата КрістіНазва: Книга Вбивство у Східному експресі
Письменник: Агата Крісті
Рік: 2022
Видавництво: Книжковий клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”
Жанр: Класична проза, Детективи, Зарубіжна класика, Романтична проза

 

 

 

Анотація до книги «Вбивство у Східному експресі» Агата Крісті

“Вбивство у Східному експресі” від Агати Крісті — це майстерно створена загадка, яка поєднує в собі натхненні персонажі та інтригуючий сюжет. Еркюль Пуаро, відомий бельгійський детектив, випадково опинився в складних обставинах під час подорожі елітним “Східним експресом”.

Пасажири, представники різних країн та національностей, змушені тимчасово зупинитися у Югославії через снігові замети. Проте, несподівано для всіх, один із пасажирів, містер Ретчетт, був виявлений мертвим у своєму купе. Це ставить під сумнів усіх на борту, і особливо детектива Пуаро, який починає розслідування у найбільш непередбачуваному місці — поїзді, де усі мають свої секрети.

Читачі разом з Пуаро розгадують загадку цього вбивства, розкриваючи кожен слід та досліджуючи кожного пасажира, кожну можливу мотивацію. Автор вміло заплутує сліди та переплітає мотиви, створюючи неймовірну напругу, що не дає відпочити читачеві аж до останньої сторінки.

“Вбивство у Східному експресі” – це захоплююча та захватуюча історія про кримінальне діло, що розгортається у вузьких коридорах експресу та розкриває злочинне плетіння інтриг та таємниць, які досі ховалися в серці кожного пасажира.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Вбивство у Східному експресі» Агата Крісті онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka