«Уся правда в мені» Джулія Беррі

Книга Уся правда в мені Джулія БерріНазва: Уся правда в мені
Письменник: Джулія Беррі
Рік: 2023
Видавництво: Видавництво РМ
Жанр: Сучасна проза, Молодіжна проза, Сучасні любовні романи,

 

 

 

Анотація до книги «Уся правда в мені» Джулія Беррі

“Уся правда в мені” Джулії Беррі — це запаморочлива подорож у містечко Розвелл-Стейшн, де таємниці і загадки переплітаються з людськими долі та внутрішніми боротьбами.
Дві дівчини, які зникли безслідно чотири роки тому, викликають хвилю непокою та запитань у мешканців. Джудіт, одна з них, повертається у місто, але вона зовсім інша — зламана, безмовна та відторгнута навколишніми. Тільки Лукас, її друг дитинства, залишається вірним у цій хвилині пристрасті.

Розкриття таємниць, які довго приховувалися в місті, примушують Джудіт зіткнутися з важливим вибором: чи залишатися в своєму замкненому світі мовчання, чи змінити все, повернувши свій голос і відкривши своє серце світу.

Це не просто розповідь про загадковий зникнення та повернення дівчат, це історія про людські страждання, нерозкриті бажання та внутрішні перетворення. Роман “Уся правда в мені” вразить своєю відвертістю та силою емоцій, дотикаючись до найглибших рис людської природи.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Уся правда в мені» Джулія Беррі онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka