«Три метри над рівнем неба» Федеріко Моччіа

Книга Три метри над рівнем неба Федеріко МоччіаНазва: Три метри над рівнем неба
Письменник: Федеріко Моччіа
Рік: 2020
Видавництво: Книжковий клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”
Жанр: Любовні романи, Гостросюжетні любовні романи

 

 

 

Анотація до книги «Три метри над рівнем неба» Федеріко Моччіа

Книга “Три метри над рівнем неба” Федеріко Моччіа – це суміш пристрасті, ризику та неочікуваних зв’язків. Степ і Бабі – двоє молодих людей, які здається, що не мають чого спільного. Вони як вода і вогонь, але їх пристрасть здатна змінити навіть найзагостреніші межі.

Степ – безтурботний і бунтівний, мріє про свободу і адреналін, що його зближає з небезпечними ситуаціями. Бабі ж – зразкова дівчина, яка слідує правилам і бачить майбутнє як чітко нарисовану картину. Вони здаються абсолютно непохожими, але протиставлення приваблює їх одне до одного.

Це роман, який описує, як два зовсім різні світи знаходять спільну мову. Під чарівним впливом одне одного, вони розкривають нові сторони себе. Любов – найсильніша сила, що здатна змінити нас до невпізнання. Степ готовий на все, щоб бути для Бабі ідеальним лицарем. Але чи він зможе стати тим, ким хоче її бачити?

Ця книга – про пошук себе через любов та ризик. Вона підкаже, що іноді найдивніші зв’язки можуть виявитися найсильнішими та найглибшими. Кожен обертається до своєї любовної історії зі схожими питаннями: чи зможе наша пристрасть перетнути всі межі, і чи зможемо ми змінитися для того, кого любимо?


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Три метри над рівнем неба» Федеріко Моччіа онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka