“Книга про здорову вагітність” Вільям Сірз, Марта Сірс

“Книга про здорову вагітність” Вільям Сірз, Марта СірсНазва : Книга про здоров’я вагітності
Письменник : Вільям Сірз, Марта Сірс
Рік : 2020
Жанри : Виховання дітей

 

 

 

Анотація до книги “Книга про здорову вагітність” Вільям Сірз, Марта Сірс

Чи може жінка уявити, що чекає на неї під час хвороби і після народження первістка? Може, якщо прочитає книгу. Посібник для майбутніх батьків «Книга про здорову вагітність» Вільям і Марта Сірс написали, ґрунтуючись на власному досвіді. Подружжя виховує сім дітей і успішно займається кар’єрою. Медична освіта та особливості напрацювання сім’ї Сірса дозволили з’явитися цій книзі. Мамі та тата, беріть на озброєння, у цих людей є чому повчитися!

Про що ця книга?

Після зачаття в організмі жінки відбуваються колосальні зміни. Вагітність – це завжди хвилююче для подружжя. Батьки, які чекають на малюка, не розуміють з чим їм істотно зіткнутися надалі і як полегшити труднощі на обраному шляху. Щоб допомогти мамам і татам впоратися з вагітністю і належним чином зустріти свого малюка у світі, Вільям і Марта Сірс написали книгу «Чекаючи малюка», де докладно розповідають, що чекає на новоспечених батьків до і після появи дитини.

Посібник написаний двома фахівцями, але зі сторінок вони говорять не як досвідчений дитячий педіатр та акушер, а як багатодітні батьки, які не з чуток знають, через що проходитиме майбутнім батькам і матерям. Інформація у книзі зручно структурована та подана. Місяць за місяцем автори описують усі зміни, що відбуваються в жіночому організмі, відповідають на хвилюючі питання та дають корисні поради. Ця книга розвінчує найбезглуздіші міфи і позбавляє безрозсудних здогадів. Медичний фактаж та життєвий досвід подружжя Сірс – ось дві важливі складові цієї допомоги.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka