«Покинь якщо кохаєш» Коллін Гувер

Книга Покинь якщо кохаєш Коллін ГуверНазва: Книга Покинь якщо кохаєш
Письменник: Коллін Гувер
Рік: 2023
Видавництво: Vivat
Жанр: Сучасна проза, Любовні романи, Романтична проза

 

 

 

Анотація до книги «Покинь якщо кохаєш» Коллін Гувер

“Роман ‘Покинь, якщо кохаєш’ Коллін Гувер – це яскрава та емоційна подорож у світ не тільки кохання та втрат, але й спроби розібратися з складними суспільно-психологічними проблемами, зокрема – насильством в родині. Головна героїня, Лілі, занурюється в свої спогади про непросте дитинство після втрати батька. Будинок, де вона виростала, хоч і виглядав як символ пристойності, але заступав затишне сімейне життя. Відносини матері та батька завжди були напруженими через його агресивність.

Лілі, збираючись на створення власної родини, виявляється у вічному конфлікті з минулим. Їй не вдається знайти спокій, доки вона не розіб’є усі бар’єри, пов’язані з її минулим. Роман розповідає про боротьбу за правду, страх, прощення, вирішальність та, звичайно ж, про кохання.

Авторка увібрала в роман емоції, які беруть за душу, привертаючи увагу читача до важливих тем, що торкаються кожного. Це не просто історія однієї людини, а навіть не тільки роман про кохання – це спроба розібратися зі складними відносинами та перешкодами, які можуть заважати нашій особистісній зрілості та здатності до прощення.”


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Покинь якщо кохаєш» Коллін Гувер онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka