«Парфуми. Історія одного вбивці» Патрік Зюскінд

Книга Парфуми. Історія одного вбивці Патрік ЗюскіндНазва: Парфуми. Історія одного вбивці
Письменник: Патрік Зюскінд
Рік: 2022
Видавництво: Фоліо
Жанр: Класична проза, Історична фантастика, Детективи, Історичні любовні романи

 

 

 

Анотація до книги «Парфуми. Історія одного вбивці» Патрік Зюскінд

“Парфуми. Історія одного вбивці” Патріка Зюскінда — це книга, що порушує найглибші питання про природу людської душі та її протиріччя.

Автор, який починав свою творчу кар’єру як журналіст і вивчав історію, створив шедевр, який завойовує відразу декілька літературних нагород за свою глибоку філософську змістовність та вражаючий сюжет.

Роман “Парфуми” привертає до себе увагу своєю багатогранністю. Він спонукає читача думати і роздумувати над природою героя, Жан-Батіста Гренуя, хто виявляється незвичайним персонажем у всій своїй виразності. Чи є він геніальним злочинцем, талановитим злим генієм або просто нещасною людиною?

Книга ставить перед читачем важливе питання: чи можна досягти любові та поваги інших, використовуючи надзвичайні та жахливі способи, якщо ти сам їх ненавидиш? Чи можна досягти мети, не знаючи задоволення від успіху?

“Парфуми. Історія одного вбивці” — це не просто трилер або детектив. Це витончена і вражаюча літературна подорож у світ людських емоцій, мотивацій та моральних принципів, що залишає читача з глибокими роздумами та багатьма невідповіденими питаннями про сутність людської природи.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Парфуми. Історія одного вбивці» Патрік Зюскінд онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka