«Книга настроїв» Лорен Мартін

«Книга настроїв» Лорен МартінНазва: Книга настроїв
Письменник: Лорен Мартін
Рік:2021
Жанри: Зарубіжна психологія, Загальна психологія

 

 

 

Анотація до книги «Книга настроїв» Лорен Мартін

Недоречні коментарі родичів, невдалі фотографії, зміни у розкладі транспорту, повідомлення, що залишилися без відповіді. Дрібниці життя, із якими доводиться зіштовхуватися частіше, ніж хотілося б. Пора б звикнути. Але що робити з роздратуванням, занепокоєнням, тривогою, безсилою люттю, які не прагнуть підкоритися доводам розуму? Лорен Мартін – успішна дівчина, яка отримала роботу в Нью-Йорку, що здобула любов у прекрасному молодому людині, з яким жила у власній квартирі в Брукліні, незважаючи на зовнішні благополуччя і продовжувала почуватися нещасною. Випадкова зустріч із чарівною незнайомкою, що розділила її переживання, розплющила очі Лорена. Щоб зрозуміти причини власної незадоволеності, набути миру і гармонії з собою та оточуючими, Лорен стала вивчати та описувати власні настрої та ділитися спостереженнями у своєму блозі “Words of woman”. Її досвід, узагальнений у цій книзі, допоміг тисячам жінок навчитися керувати своїми настроями та жити повним життям.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka