«Мистецтво війни» Сунь-цзи

Книга Мистецтво війни Сунь-цзиНазва: Книга Мистецтво війни
Письменник: Сунь-цзи
Рік: 2023
Видавництво: Книжковий клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”
Жанр: Військова справа, Історія, Книги про війну

 

 

 

Анотація до книги «Мистецтво війни» Сунь-цзи

“Мистецтво війни” Сунь-цзи – це вічний посібник та путівник, який вчить мистецтву стратегії, тактики та ведення війни – але це більше, ніж просто книга про війну.

У цьому великому ілюстрованому виданні ви знайдете не тільки мудрі поради та стратегії, які привертають увагу військових стратегів та політиків протягом століть, а й важливі висновки, які застосовуються в усіх сферах життя. Книга залучає читача до вивчення та розуміння стратегій і тактики, які допоможуть у будь-яких життєвих ситуаціях.

Практичні поради Сунь-цзи вчать не лише про ведення війни на полі бою, а й про важливість стратегічного мислення, виявлення сильних та слабких сторін опонента та раціональне прийняття рішень.

Це видання є не лише трактатом про війну, але й джерелом мудрості, яке пропонує вивчати сутність конфліктів та добувати знання, що допомагатимуть вам у будь-яких життєвих сферах, будь то бізнес, спорт або політика.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Мистецтво війни» Сунь-цзи онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka