«Колгосп тварин» Джордж Орвелл

Книга Колгосп тварин Джордж ОрвеллНазва: Книга Колгосп тварин
Письменник: Джордж Орвелл
Рік: 2023
Видавництво: Видавництво Жупанського
Жанр: Класична проза, Фантастика

 

 

 

Анотація до книги «Колгосп тварин» Джордж Орвелл

Книга “Колгосп тварин” Джорджа Орвелла – це глибокий алегоричний нарис часів становлення СРСР через призму казкового світу, де героями виступають тварини. В цій унікальній алегорії автор розкриває ключові етапи революції 1917 року, обіцянки, які зводяться до нічого, та трагедію примусових переселень, репресій і сталінських репресивних заходів.

У світі, де тварини мають свої власні характери, обумовлені породою чи видом, ми бачимо схожість з людським суспільством. Автор вдало відтворює реальність того часу через взаємодію та внутрішні конфлікти тварин, але які насправді відображають реальні проблеми людей.

Ця книга – це не тільки зображення життя тварин у фермерському господарстві. Це погляд на політичні події, боротьбу за владу та ідеї, ілюстровані через персонажів, які відображають різноманіття людських характерів.

“Колгосп тварин” – це не просто казка. Це роздуми про суспільство, де реальність переплітається з алегорією, залишаючи читача з глибокими роздумами про природу влади, ідеалів та загальнолюдських цінностей.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Колгосп тварин» Джордж Орвелл онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka