«Ініціація» Люко Дашвар

Книга Ініціація Люко ДашварНазва: Ініціація
Письменник: Люко Дашвар
Рік: 2022
Видавництво: Книжковий клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”
Жанр: Психологічний триллер, Сучасна проза

 

 

 

Анотація до книги «Ініціація» Люко Дашвар

“Ініціація” Люко Дашвар – це захоплива подорож у світ таємниць, де стежки долі переплітаються й ведуть кожного героя до власної ініціації.

Стара Костомарова втратила все, окрім пам’яті. Позбавлена свого майна та забута на віддаленому хуторі, вона виявляється в обіймах загадкового селянина Перегуди. В її долі переплітаються нитки планів “чорних ріелтерів” та витончених інтриг нотаріуса Германа, а її існування на кшталт загадкового пазла, що чекає на складання.

У той же час у Києві Меланія випадково опиняється в самому центрі дивних подій, зустрічаючи нотаріуса Германа та стикаючись із зрадою коханого Блейка. Її сни наповнюються загадковими образами, а реальність переплітається з фантастичними візіями.

Щоб вижити та знайти своє місце в цьому хаотичному світі, кожен герой відправиться на свою власну ініціацію. “Ініціація” – це не лише пошук втраченого, але і внутрішній розвиток, підняття духу та здатність приймати важкі рішення. Кожен крок приводить героїв до визнання своєї людської сутності в цьому магічному та небезпечному світі.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Ініціація» Люко Дашвар онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka