«Двір срібного полум’я» Сара Маас

Книга Двір срібного полум'я Сара МаасНазва: Книга Двір срібного полум’я
Письменник: Сара Маас
Рік: 2023
Видавництво: Vivat
Жанр: Фентезі

 

 

 

Анотація до книги «Двір срібного полум’я» Сара Маас

“Книга ‘Двір срібного полум’я’ Сари Маас захоплює читача у захоплюючий світ Нести Арчерон – феї, яка змушена адаптуватися до небезпечного світу, розірваного війною, навіть проти власної волі. Пам’ятаючи жахи минулої війни з Гайберном і відчуваючи відсутність друзів і втрату сімейного зв’язку, вона шукає місце для себе серед хаосу та небезпеки.

Пропонується робота в бібліотеці та щоденні тренування під наглядом Кассіана, але внутрішні боротьби Нести можуть виявитися сильнішими за будь-які випробування. Чи зможе він розжегти в ній бажання кохання і прийняття себе?

Тим часом повертаються темні сили у вигляді підступних королев, які уклали новий небезпечний союз. Двір Ночі терміново повинен діяти, розгадувати інтриги та шукати давні артефакти, ставлячи на Несту та її нові сили, сутність яких ще ніхто не розуміє.

Ця книга не просто розкриває нові миті в універсумі Сари Маас, але й провокує читача зануритися у світ епічних пригод, де внутрішні битви Нести й загадки фантастичного світу сплітаються в захопливому та емоційному шляху до самопізнання і внутрішньої сили.”


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Двір срібного полум’я» Сара Маас онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka