«Добрі новини з Аральського моря» Ірена Карпа

Книга Добрі новини з Аральського моря Ірена КарпаНазва: Добрі новини з Аральського моря
Письменник: Ірена Карпа
Рік: 2019
Видавництво: #книголав
Жанр: Сучасна проза, Сучасна українська література, Романтична проза, Історії з життя, Детективи

 

 

 

Анотація до книги «Добрі новини з Аральського моря» Ірена Карпа

У захопливому романі “Добрі новини з Аральського моря” Ірени Карпи вирушайте у подорож, яка змінить ваше уявлення про кохання, пригоди та власні межі. Протягом трьох років авторка ткала витончену історію, де кожна сторінка наповнена реальними подіями, справжніми історіями жінок, які ризикнули все ради нового життя.

У цьому романі немає чіткого розподілу на позитивних та негативних героїнь – тут лише різноманітні психотипи, де кожна читачка впізнає частину себе. Через вміло вибудовані сюжетні лінії, ви зможете почути біль, сміх, зраду, пошук себе та власних героїв.

Все, що можна зустріти у реальному житті – від моди та стилю життя до емоційно насичених сцен, знаходить своє відображення у книзі. Париж, фешн, секс, втеча, інтрига та смак вина – усе це стає не лише елементами сюжету, але і часточкою ваших власних вражень.

Заплутані долі чотирьох героїнь з українським корінням розкривають секрети минулого та оголошують бажання почати з чистого аркуша. Авторка закликає вас не торкатися кінця заздалегідь, аби не позбавити себе радості виявлення, хто ж є справжнім вбивцею.

Доцільно сміливо пірнути у цей калейдоскоп емоцій та пригод, оскільки в кожній із героїнь ви відкриєте частинку авторки та, можливо, власну віддзеркалену душу.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Добрі новини з Аральського моря» Ірена Карпаонлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka