«Дім солі» Світлана Тараторіна

Книга Дім солі Світлана ТараторінаНазва: Дім солі
Письменник: Світлана Тараторіна
Рік: 2023
Видавництво: Vivat
Жанр: Фантастика, Сучасна проза, Сучасна українська література, Українська проза, Фентезі

 

 

 

Анотація до книги «Дім солі» Світлана Тараторіна

У захопливій книзі “Дім солі” від талановитої письменниці Світлани Тараторіної, спалахи загадкових катастроф перетворюють колись квітучий півострів Кіммерик на попіл і змушують його мешканців шукати новий спосіб існування. У світі Дешт, який народжується на руїнах минулого, де земля засолена, а люди стають солоними, розгортається неймовірна оповідь.

Старший Брат Талавір отримує завдання розслідувати таємниче вбивство і водночас вирушає в пошуках Золотої Колиски, загадкової зброї, створеної вченим Мамаєм. Переступивши поріг на висушений та запустілий Дешт, Талавір обнаружує, що тепер для нього немає повороту назад. Перед ним стоїть не тільки завдання розкрити злочин, але і пройти через випробування страшною правдою, що приховується в тіні згорялого світу.

Під рукою Тараторіної створюється новий реалітет, де солоні гранули розповідають про величну історію давно забутого світу. “Дім солі” – це епічна подорож у темряву минулого, де таємниці, небезпека і ризик прокладають шлях до власного визволення та зміни судження про життя.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Дім солі» Світлана Тараторіна онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka