«Де немає Бога» Макс Кідрук

Книга Де немає Бога Макс КідрукНазва: Де немає Бога
Письменник: Макс Кідрук
Рік: 2018
Видавництво: Книжковий клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”
Жанр: Психологічний триллер, Сучасна проза, Сучасна українська література, Фантастика

 

 

 

Анотація до книги «Де немає Бога» Макс Кідрук

У захопливому трилері “Де немає Бога” Макса Кідрука, рейс 341 об’єднує пасажирів з різними життєвими шляхами, ставлячи їх перед непередбачуваним випробуванням. Взаємодія долі, кохання та політики виливаються на борту літака, який стає свідком неймовірної трагедії.

Анна, росіянин Єгор, німецький депутат Олівер Моргенштерн, футбольний гравець Лоуренс Грейс і мала Лейла – всі вони різні, але об’єднані цим рейсом, який, на жаль, стає свідком катастрофи. Після зіткнення з гірськими хребтами, вони змушені залишити свої старі життя та почати новий етап виживання.

Разом із спробами врятуватися від природних небезпек і змагань за виживання, герої виявляються на безлюдному місці, де кожен стає своїм власним богом. Завдяки напруженій атмосфері, кожен момент переповнений несподіваними випробуваннями і питаннями про глибину людської сутності в безбожньому світі.

“Де немає Бога” – це захоплива подорож у темряву, де виживання вимагає не лише фізичної міцності, але й духовного вибору, де кожен може стати власним творцем свого майбутнього в безмежності.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Де немає Бога» Макс Кідрук онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka