«Часу немає» Рустем Халіл

Книга Часу немає Рустем ХалілНазва: Часу немає
Письменник: Рустем Халіл
Рік: 2023
Видавництво: Видавництво Старого Лева
Жанр: Сучасна проза, Фантастика, Пригоди

 

 

 

Анотація до книги «Часу немає» Рустем Халіл

У захопливому романі “Часу немає” від визнаного українського письменника Рустема Халіла, час стає найбільшою вартістю в житті Київського юриста Едема. Смертельно хворий, бездарно закоханий та не досягнувший успіху в кар’єрі, Едем опиняється на межі відчаю.

Але в миті, коли вже все втрачено, він зустрічає джина, який пропонує йому угоду, що змінить його долю. Безсмертна душа Едема стає ставкою в обмін на можливість пережити життя інших людей. Від розкішних кабінетів мільярдерів до дитячих притулків, від бліскучих телестудій до затишних куточків Києва, відкритих дахів хмарочосів до Небесного суду – подорож Едема відбувається від одного життя до іншого, завдаючи ударів по коридорах часу.

“Часу немає” – це захоплюючий трилер, який змушує читача замислитися про цінність часу та вибір, що може визначити долю кожного з нас. Цей роман є подорожжю Едема через власну душу, в якій він виявляє справжню сутність життя та власної історії.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Часу немає» Рустем Халіл онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka