«Біг Мак» Сергій Жадан

Книга Біг Мак Сергій ЖаданНазва: Біг Мак
Письменник: Сергій Жадан
Рік: 2023
Видавництво: Meridian Czernowitz
Жанр: Сучасна проза, Сучасна українська література, Розповіді, Поезія

 

 

 

Анотація до книги «Біг Мак» Сергій Жадан

“Біг Мак” – це захоплюючий подорож у світ молодості та безтурботних пригод, що відбуваються в місті мрій і можливостей – Відні. Сергій Жадан розповідає історії групи друзів, які вирушають у захоплюючий квест Західною Європою, на шляху зустрічаючи митців, дисидентів, диваків та наркоманів.

Ця збірка – не просто оповідання, а картина, що переносить читача у світ, де кожен крок – це можливість знайти себе. Історії і герої цієї книги, хоч і вже добре відомі, стають близькими кожному, хто колись був молодим, безтурботним і часом розгубленим у цьому житті.

“Біг Мак” – це влучний погляд на реальність, в якій є місце і красі, і сміттю, і неврожайним ділянкам, надаючи кольору і відтінків звичайному життю. Жадан створює неповторний світ, де простота переплітається з глибиною, а пам’ять про цю подорож залишиться надовго в серці кожного читача.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Біг Мак» Сергій Жадан онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka