«Книга Балтиморів» Жоэль Диккер

«Книга Балтиморів» Жоэль ДиккерНазва: Книга Балтиморів
Письменник: Жоэль Диккер
Рік: 2018
Видавництво: Видавництво Старого Лева
Жанр: Сучасна проза, Детективи, Зарубіжні детективи, Сучасна зарубіжна література

 

 

 

Анотація до книги «Книга Балтиморів» Жоэль Диккер

У захопливій книзі “Книга Балтиморів” Жоэля Диккера розкривається загадкова історія родини Ґольдманів через призму психологічного детективу та романтичної саги. Відомий письменник Маркус Ґольдман відправляється на пошуки правди про своє минуле, сподіваючись знайти матеріал для нової книги, але знаходить набагато більше, ніж очікував.

Розкриваючи таємниці трьох поколінь своєї родини, Маркус стикається з низкою злочинів, інтриг та нерозкритих секретів, які змінювали хід життя його рідних. Відкриття правди про Балтиморських і Монклерівських Ґольдманів виявляється для нього справжнім шоком, оскільки відкриваються несподівані зв’язки і розгортаються неймовірні події минулого.

Чи була трагедія, що стала кульмінацією історії родини, лише випадковістю, або ж це був логічний фінал довгої і складної драми, сповненої секретів, амбіцій, боротьби та кохання? Чи зможе Маркус знову знайти справжнє щастя у змішаній сумніві і розпачі правді, що з’являється перед ним? Відповіді на ці запитання чекають на читача на сторінках захоплюючого роману “Книга Балтиморів”.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Книга Балтиморів» Жоэль Диккер онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka