«Амадока» Софія Андрухович

Книга Амадока Софія АндруховичНазва: Амадока
Письменник: Софія Андрухович
Рік: 2020
Видавництво: Видавництво Старого Лева
Жанр: Сучасна проза, Історичні романи, Книги про війну, Сучасна українська література

 

 

 

Анотація до книги «Амадока» Софія Андрухович

«Амадока» – це вражаюча історія про те, як любов може відновити те, що здається втраченим назавжди. У гарячій точці на Сході України герой роману пройшов через вогонь та біль, залишившись понівеченим і зникненням пам’яті. Невагома тінь своєї колишньої особистості – це все, що залишилося.

Любов і терпіння жінки, що виявилася поруч, виявилися дивом, здатним торкнутися самих глибоких пластів забуття і спогадів. Вона стала лікарем для психіки, археологом власної пам’яті, знайшовши спосіб з’єднати розрізнені клапті понівеченої свідомості та вшити їх у спільну історію.

Амадока, як велике озеро, що зникло безслідно, стає символом того, як можуть зникає цілі світи і культури, і як залишається лише таємничий слід. Чи може образ Амадоки бути відлунням подій, подібних Єврейській Катастрофі чи репресіям проти української інтелігенції в епоху Сталіна?

Через те, як сплетаються питання пам’яті, забуття, історії та любові, «Амадока» залишає читача враженим і задуманим, виводячи на поверхню найглибші таємниці людської свідомості.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Амадока» Софія Андрухович онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka