«1984» Джордж Орвелл

Книга 1984 Джордж ОрвеллНазва: Книга 1984
Письменник: Джордж Орвелл
Рік: 2023
Видавництво: Видавництво Жупанського
Жанр: Фантастика

 

 

 

Анотація до книги «1984» Джордж Орвелл

“Книга ‘1984’ від Джорджа Орвелла – це дивовижна утопія, яка несе в собі такий ступінь реалізму, що змушує читача зануритися в світ, який перевертає свідомість. Письменник стверджував, що найкращі твори розкривають те, що ми вже знаємо, але часто уникаємо приймати.

У цій книзі представлене суспільство майбутнього, де триває війна всіх проти всіх. Дії розгортаються у державі під назвою Океанія, яка прагне під собою англійський соціалізм, але насправді, це жорстокий тоталітаризм. Головний герой живе в Лондоні, працює у Міністерстві Правди та виконує функцію переписки документів, що не відповідають офіційній пропаганді. Він – людина, яка думає та відчуває глибоко, і тому ненавидить тоталітарний режим та мріє про революцію.

Основний конфлікт полягає у протистоянні особистості та системи, боротьбі за любов і свободу проти поневолення і диктатури. Однак, автор нещадно показує, що цю систему неможливо перемогти, оскільки у неї відсутні серце, мозок та ціль існування. Немає ідеології, яка дозволила б шукати слабкі місця: все було знищено, залишилося тільки бездумне прагнення влади. Людство віддано на війну, де гинуть не лише тіла, а й душі, розум, пам’ять, гуманізм та любов оголошені злочином.

Відгуки про ‘1984’ називають цей твір геніальним. Але варто зазначити, що книгу рекомендується не оптимістам чи песимістам, а цинічним реалістам, готовим до правди, яка може бути гіркою, але варта того, щоб її прийняти.”


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «1984» Джордж Орвелл онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka